Veikla

Krovininių mikroautobusų nuoma

Krovininių mikroautobusų nuoma yra kasdien populiarėjanti, praktiška paslauga. Išsinuomoję UAB „Rimansta“ krovininį mikroautobusą, galite ramiai sau keliauti su pilnu civiliniu ir KASKO draudimu Lietuvoje ir užsienyje.

Triviečiai 3,5 tonos keliamosios galios UAB „Rimansta“ krovininiai mikroautobusai – puiki galimybė laisvai disponuoti savo laiku, patiems važiuoti, kur reikia ir kada reikia.

Krovininių mikroautobusų nuoma
Krovininių mikroautobusų nuoma

Mūsų įmonė nuomoja techniškai tvarkingus krovininius mikroautobusus Mercedes-Benz Sprinter ir Citroen Jumper tikrai palankiomis sąlygomis.

Krovininių mikroautobusų nuoma

Tad prireikus gabenti didesnį krovinį, netelpantį į lengvąjį automobilį, paprasčiausias sprendimas, - krovininių mikroautobusų nuoma.

Puiku, kai be didesnių kaštų ir laiko sąnaudų galite pervežti krovinius palankiomis sąlygomis patys už simbolinį nuomos mokestį, palyginus su krovininio mikroautobuso kaina.

Kokybiškos mikroautobusų nuomos paslaugos už priimtiną kainą – UAB „Rimansta“ kolektyvo vizitinė kortelė. Mes visada stengiamės patenkinti klientų poreikius ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį.

Kilus klausimų, visada prašome kreiptis tel. +370 612 45998 arba el. p. info@rimansta.com