Veikla

Priekabos gyvuliams vežti

Priekabų gyvuliams pervežti nuoma

UAB „Rimansta“ nuomojamos priekabos gyvuliams vežti atitinka ES standartus ir yra kokybiškos

Gyvulių pervežimas ir priekabų gyvuliams pervežti nuoma, - tai gyvulių augintojų laiko taupymas ir gyvulių pervežimo problemų efektyvus sprendimas.

UAB „Rimansta“, atsižvelgusi į šiuolaikinių gyvulių augintojų poreikius, sėkmingai įsitvirtino Lietuvos rinkoje su paklausia paslauga – gyvulių pervežimo ir priekabų gyvuliams pervežti nuoma. Išsinuomotomis priekabomis galima pervežti gyvulius ne tik Lietuvos, bet ir visų Europos sąjungos šalių teritorijose.

Mūsų nuomojamos priekabos gyvuliams pervežti yra kokybiškos ir patvarios, pagamintos iš ekologiškų medžiagų, pritaikytos konkretiems gyvuliams vežti ir nesukeliančios arba beveik nesukeliančioms pervežamiems gyvuliams streso.

UAB „Rimansta“ nuomojamų priekabų gyvuliams pervežti esminiai kokybės privalumai:

Gyvulių pervežimas ir priekabų gyvuliams vežti nuoma

UAB „Rimansta“ įmonės nuomojamų priekabų gyvuliams pervežti ir pačios įmonės vairuotojų darbo prioritetai – kokybiškas, sėkmingas gyvulių pervežimas. Ieškantiems šių priekabų nuomos kuo žemesnėmis kainomis siūlome pagalvoti ne tik apie galimus nuostolius, patiriamus kritus ar susižalojus gyvuliams, bet ir apie gyvuliams sukeltą fizinį skausmą ir stresą. Daugiau informacijos

Kilus klausimų, visada prašome kreiptis tel. +370 612 45998 arba el. p. info@rimansta.com